Sport i Wypoczynek » Wypoczynek nad jeziorami » Obozy dla dzieci i młodzieży na wakacje 2021 - ViaCamp
Ogłoszenie dodane : 2020-12-11

799.00 PLN

Obozy dla dzieci i młodzieży na wakacje 2021 - ViaCamp

Serdecznie zapraszamy do zabawy w wakacje 2021 z ViaCamp.pl! Posiadamy szeroki wachlarz wyboru obozu. Wybierz swój ulubiony i spędź z nami wakacje w urokliwym miasteczku na Mazurach - Ryn.

Firma ViaCamp istnieje na rynku od dłuższego czasu i charakteryzuje się dużym profesjonalizmem. Swoją działalność opieramy na najwyższej jakości świadczeniu usług. Te usługi dotyczą głównie organizowania obozów letnich i kolonii dla dzieci oraz młodzieży. Wyspecjalizowana kadra zapewnia dzieciom przebywającym na koloniach i obozach atrakcyjne programy. Swój profesjonalizm zawdzięczamy temu, że dzieci i ich rodzice mają do nas pełne zaufanie.

Firma ViaCamp jest zespołem przyjaciół. My wszyscy jesteśmy pasjonatami swoich dziedzin, począwszy od sportu przez jeździectwo, taniec, teatr, film, fotografię, warsztaty kreatywne i plastyczne, aż po szkolenia z motywacji, osiągania celów i wielu, wielu innych zagadnień.

Obozy młodzieżowe, których wcześniej każdy z nas przez wiele lat był aktywnym uczestnikiem, nauczyły nas, czego dzieci, a także młodzież oczekują, biorąc udział w tego typu imprezach.

Do wyboru na sezon 2021 (wakacje) mamy 7 turnusów:

Terminy na obozy młodziezowe 2021 dostępne na naszej stronie internetowej viacamp.pl :)

Strona Główna:
https://viacamp.pl/

FanPage ViaCamp.pl
https://www.facebook.com/ViaCampPL/


Id ogłoszenia : 15457 Liczba odsłon: 19, dzisiaj0